IPCam bir süre sonra SSID adını ve şifreyi kaybediyor. Sebebi ne olabilir. Çözüm nedir?

RSTanik

n3wb
Aug 23, 2024
2
0
Trabzon
BS-P2S-X2 Super HD 2K Besta kamera wifi ağı için tanımlandıktan sonra bir kaç hafta yada bir kaç gün çalışıyor. Ancak sonrasında SSID adı ve şifreyi kaybediyor. Tekrar konfigüre edince yine çalışmaya başlıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Turkish:
Bu kamera model numarasına ilişkin herhangi bir bilgi bulamıyorum.
Bir akıllı telefon uygulamasından ayarlanıyorsa, yapılandırmanın ardından "Tamam" veya "Kaydet" seçeneğine tıkladığınızdan emin olun. PC tarayıcısından ayarlanıyorsa eklentinin yüklenebilmesi için Edge veya Chrome ile IE veya IE Tab uzantısını kullanın; ayrıca ayarları "kaydettiğinizden" emin olun.

English:
I cannot find any information for that camera model number.
If setting from a smartphone app, be sure to click on "OK" or "Save" after configuring. If setting from a PC browser, use IE or IE Tab extension with Edge or Chrome so plug-in can be installed; also be sure to "save" settings.

Last edited:
Turkish:
Bu kamera model numarasına ilişkin herhangi bir bilgi bulamıyorum.
Bir akıllı telefon uygulamasından ayarlanıyorsa, yapılandırmanın ardından "Tamam" veya "Kaydet" seçeneğine tıkladığınızdan emin olun. PC tarayıcısından ayarlanıyorsa eklentinin yüklenebilmesi için Edge veya Chrome ile IE veya IE Tab uzantısını kullanın; ayrıca ayarları "kaydettiğinizden" emin olun.

English:
I cannot find any information for that camera model number.
If setting from a smartphone app, be sure to click on "OK" or "Save" after configuring. If setting from a PC browser, use IE or IE Tab extension with Edge or Chrome so plug-in can be installed; also be sure to "save" settings.
Ayarlama işlemlerinde sorunum yok. pc tarayıcsı ile konfigürasyonu import ediyorum. kamera bilgisi IPC-RB-BLK530AI-0235P-ABQ V1.03.